|
|
Steeds vaker krijgen we de vraag: hoe ziet de functionaliteit van 'Budget tot betaling' er eigenlijk uit in AFAS? Hoe werkt het, wat kun je ermee, en wat betekent dit voor jouw organisatie? Tijdens deze sessie laten we je zien hoe jij hiermee volledige controle krijgt over je financiële processen, van de eerste begroting tot de laatste betaling.
In een kleinschalige setting duiken we samen in de mogelijkheden. We leggen uit hoe het werkt, geven concrete voorbeelden én bespreken hoe dit in jouw organisatie toegepast kan worden.
Een overview van de functionaliteit; contractmanagement, financieel in control, inkoopbeleid en factuurverwerking. Sparren met andere klanten in klein gezelschap. Tools om mee aan de slag te kunnen
Deze themasessie is voor financieel verantwoordelijken, contractbeheerders, inkopers en applicatiebeheerders die op zoek zijn naar meer structuur, grip en efficiëntie in hun processen.
Als je je inschrijft voor deze sessie, dan rekenen we op je komst. We bereiden ons goed voor, zorgen voor de catering en in veel gevallen moeten we anderen teleurstellen, omdat het animo voor dit soort sessies groter is dan het aantal plekken dat we hebben. Het is zonde als dit allemaal voor niets is geweest.
Heb je je ingeschreven voor dit evenement, maar kun je toch niet meer komen? Meld jezelf tijdig af via de klantportal. Heb je geen toegang? Meld je af door dit door te geven via dit formulier. Zo kunnen we misschien iemand anders nog blij maken met een plekje.
Vragen over dit evenement? Neem eens een kijkje bij de veelgestelde vragen.