|
|
Ben je benieuwd naar hoe een modern HRM-systeem jouw overheidsorganisatie vooruit kan helpen? Dan is deze sessie speciaal voor jou.
Deze sessie is speciaal bedoeld voor overheidsorganisaties die nog niet met AFAS werken.
Als je je inschrijft voor deze sessie, dan rekenen we op je komst. We bereiden ons goed voor, zorgen voor de catering en in veel gevallen moeten we anderen teleurstellen, omdat het animo voor dit soort sessies groter is dan het aantal plekken dat we hebben. Het is zonde als dit allemaal voor niets is geweest.
Heb je je ingeschreven voor dit evenement, maar kun je toch niet meer komen? Meld jezelf tijdig af via de klantportal. Heb je geen toegang? Meld je af door dit door te geven via dit formulier. Zo kunnen we misschien iemand anders nog blij maken met een plekje.
Vragen over dit evenement? Neem eens een kijkje bij de veelgestelde vragen.