DA&A Driessen wint Profit AwardFull service P&O dienstverlener uit Helmond haalt maximaal rendement uit Profit ERP
Leusden, 7 november 2007 - AFAS heeft tijdens de AFAS Gebruikersdag voor First Class klanten, de eerste Profit Award 2007 uitgereikt aan DA&A Driessen uit Helmond. De full service P&O dienstverlener voor de (semi-) overheid, het onderwijs en grote bedrijven ontving de eerste award uit een reeks van zes, voor het maximale rendement dat zij weet te behalen uit de inzet van AFAS Profit ERP. Door automatisering van álle bedrijfsprocessen heeft het bedrijf een omzetgroei van 38% gerealiseerd.
De lat voor het winnen van de Profit Award lag hoog: meer uit Profit ERP halen dan AFAS zelf al doet. DA&A Driessen, sinds 1993 specialist in het verzorgen van salarisadministratie en een van de grootste payrolldienstverleners van Nederland, automatiseert werkelijk alle processen. Profit ERP is leidend in dit proces, waarin door inzet van connectoren andere bedrijfsonderdelen automatisch aan de open AFAS-applicatie worden gekoppeld.
Dienstverlening richting klanten Naast toepassing op de volledige interne bedrijfsvoering, zet DA&A Profit ERP in bij de dienstverlening richting klanten. Sinds 2005 wordt de programmatuur van AFAS Profit HRM/Payroll gebruikt voor de dienstverlening op het gebied van salarisadministratie. Naast reguliere salarisverwerking wordt hierbij veel gebruik gemaakt van alle digitaliseringopties, zoals digitale dossiers, workflows, Profitweb en ESS. Ten behoeve van de specifieke payrollverloningen heeft DA&A zelf programmatuur ontwikkeld welke met de HRM/Payroll module van AFAS Profit kan communiceren. Dankzij de ontwikkeling van deze module worden grote efficiency voordelen behaald welke resulteren in lage tarieven voor de klanten.
AFAS Profit Awards AFAS reikt de AFAS Profit Awards uit aan klanten die optimaal gebruik maken van de software van AFAS. De awards worden tijdens de Gebruikerdagen uitgereikt in verschillende categorieën: First Class, HRM/Payroll, ERP met Logistiek, Small Business, Accountancy en ERP zonder Logistiek. Door uitwisseling van praktijkverhalen en –kennis, wil AFAS klanten stimuleren om optimaal rendement te behalen uit AFAS Profit.
DA&A Driessen Al bijna 15 jaar is DA&A Driessen een meer dan bekend gezicht binnen de Nederlandse gemeenten als fullservice dienstverlener. Ondertussen maakt een ruime meerderheid van alle (semi-) overheidsinstellingen gebruik van de dienstverlening van DA&A: zo'n 500 gemeenten, provincies, waterschappen, milieudiensten, stads- en streekgewesten, zorginstellingen en onderwijsinstituten. DA&A houdt haar ogen geopend voor de nieuwste ontwikkelingen binnen de (semi-)overheid en speelt altijd in op de wensen van de klant. Haar dienstverleningsaanbod is onder te verdelen in vijf productgroepen:
Over AFAS ERP Software AFAS ERP Software richt zich op de ontwikkeling, verkoop en implementatie van complete geïntegreerde ERP-software. Daarnaast verzorgt AFAS support en consultancy. Kwaliteit en visie vormen de basis van het succes van AFAS. De visie die aan de producten ten grondslag ligt heeft AFAS Ondernemingsprocesbeheer (OPB®) genoemd. AFAS is een dynamisch, eigenzinnig en puur Nederlands bedrijf met 220 medewerkers en meer dan 10.000 klanten in Nederland, België, Luxemburg, de Nederlandse Antillen en Aruba. AFAS is opgericht in 1996 en gevestigd in Leusden. Zie voor meer informatie over AFAS www.afas.nl.