Cobouw 2017 winnaar HSB heeft de wind in de zeilen met de bouwsoftware van AFAS

HSB Bouw mag zich een jaar lang het best presterende bouwbedrijf van Nederland noemen

Gisteren heeft HSB Bouw de Cobouw Award in de wacht gesleept en mag zich nu een jaar lang het best presterende bouwbedrijf van Nederland noemen. Afgelopen jaar dong de Volendamse aannemer en AFAS-klant ook al mee, en toen eindigden ze op een mooie 3e plaats. Dit jaar ging HSB Bouw de strijd opnieuw aan met de genomineerden De Vries en Verburg, Nijhuis Bouw, Heembouw en Coen Hagedoorn.

Vakmanschap. Dat is waar HSB Bouw in 1932 mee startte. En dat is wat nog altijd hoog in het vaandel van de Volendamse aannemer staat. “De afgelopen 84 jaar zijn wij uitgegroeid tot één van de grotere aannemers in ons land, met 350 vaste medewerkers”, vertelt Ron Prudon, hoofd P&O bij HSB Bouw. “Onze focus ligt op de ontwikkeling en realisatie van complexe bouwprojecten in noordwest en midden Nederland. Van seriematige woningbouw tot grote appartementencomplexen en van parkeergarages tot commerciële- en zorgcomplexen. Vakkennis, flexibiliteit en klantgerichtheid vormen hierbij ons uitgangspunt.”

Slimme software voor de bouw

Om een kwaliteitsslag te maken voor interne bouwprocessen hebben HSB Bouw en AFAS Software sinds 2016 hun handen ineen geslagen. Samen ontwikkelen zij ‘slimme software voor de bouw’ waarmee niet alleen sneller maar ook veel effectiever gewerkt kan worden. Foutmarges door communicatieruis worden tot een minimum beperkt en er wordt flink bespaard op de kosten. AFAS bracht hierbij haar softwarekennis in, HSB haar kennis, kunde en ervaring in de bouw. Bas van der Veldt, CEO bij AFAS: “Zoals je wilt dat een klant trots op jou is als softwareleverancier, zo willen wij ook trots zijn op onze klanten. De Cobouw Award voor HSB Bouw is als de Computable Award voor AFAS”.  

Over de Cobouw Award

De Cobouw Award werd gisteren uitgereikt tijdens het Cobouw Event in het circulaire paviljoen van ABN Amro. Om deze bokaal in de wacht te slepen zijn goede financiële prestaties belangrijk, maar een gezonde winst is niet voldoende. Ook de soliditeit van de onderneming speelt mee. Daarnaast wordt gekeken hoe de schulden zich verhouden tot het eigen vermogen. Kortom, het is een hele prestatie om deze award in de wacht te slepen!   

HSB Bouw maakt gebruik van de ERP-software van AFAS. Wil je meer weten over HSB Bouw?