Bijeenkomst VNO-NCW Midden in AFAS Theater

Op woensdag 2 november organiseerde VNO-NCW Midden, aangesloten bij VNO-NCW landelijk, een algemene ledenvergadering in het Da Vinci Theater van AFAS. De bijeenkomst stond in het teken van Energy4All. Gastsprekers van de middag waren Prof. Dr. Paul Louis Iske van de Universiteit uit Maastricht en Paulien Vogelzang van de stichting Energy4all. AFAS was gastheer van de bijeenkomst.

Innovatie

Na de algemene ledenvergadering opende CEO van AFAS Bas van der Veldt de themabijeenkomst met een scherpe presentatie over het nut van automatisering en digitalisering binnen ondernemingen. Met concrete voorbeelden toonde hij aan hoe écht efficiënt gewerkt kan worden en gaf het belang van digitaliseren aan voor nu en in de toekomst.

Prof. Dr. Paul Louis Iske, Hoogleraar Open Innovation & Business Venturing aan de School of Business and Economics, onderschreef het betoog van Bas van der Veldt en sprak vervolgens over hoe organisaties meer plezier en rendement kunnen hebben van innovatie en creativiteit. Hoe creëer je een omgeving waarin vaste patronen worden doorbroken en nieuwe mogelijkheden kunnen worden ontdekt en benut? Prof. Dr. Paul Louis Iske is initiatiefnemer van het Instituut voor Briljante Mislukkingen.

Goede doel

Paulien Vogelzang van de Stichting Energy4All gaf als laatste een presentatie over het doel en de activiteiten van Enery4All. De stichting levert (financiële) ondersteuning aan het doen van onderzoek naar energiestofwisselingsziekten en zorgt dat het onderwerp onder de aandacht komt. Momenteel is er nog geen medicijn tegen de ernstige ziekten, maar het onderzoek naar een geneesmiddel is in een vergevorderd stadium. 

Over VNO-NCW Midden

VNO-NCW Midden is dé vereniging die opkomt voor de belangen van ondernemers in Midden- en Oost-Nederland. Met circa 2000 directe leden en indirect circa 30.000 bedrijven die aangesloten zijn via de landelijke vereniging VNO-NCW, vormt het een werkgeverslobby en een netwerk voor ondernemers, zowel op lokaal, regionaal als landelijk niveau.

Publicatie datum: 3 november 2011 12:00