AFAS Open 2009: less is more (profit)!

Meer dan 1.400 AFAS-klanten hebben in november en december de AFAS Open bezocht. Hét belangrijkste evenement van het jaar voor AFAS-klanten. Verdeeld over zes sessies met verschillende thema's zoals HRM, ERP met logistiek en Accountancy zagen, hoorden en beleefden de klanten de visie van AFAS op Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen, Het Nieuwe Werken en natuurlijk de ontwikkeling van AFAS Profit. Uiteraard is de nieuwe versie van AFAS Profit; Profit 2011 uitgebreid gepresenteerd.

Het thema voor de AFAS Open stond dit jaar in het teken van 'Profit More'. Hoe kan AFAS ervoor zorgen dat haar klanten nog meer uit AFAS Profit halen? Speerpunt is het versimpelen van de software, waardoor er meerwaarde ontstaat door het gebruik ervan.

Feedback Direct na de iedere AFAS Open heeft AFAS de bezoekers via de mail uitgenodigd deel te nemen aan een onderzoek over hun beleving van de AFAS Open. Meten is immers weten en gissen is missen. De resultaten geven klip en klaar aan dat de huidige opzet van de AFAS Open op hoofdlijnen prima in elkaar steekt. Maar er is ook ruimte voor verbetering of aanpassing van het inhoudelijke (middag-) deel. Deze input is enorm waardevol, zodat AFAS haar programma in 2010 nog beter op de wensen en behoeftes van haar bezoekers kan afstemmen.

Zo vindt 67% van alle respondenten dat er meer details in de presentaties mogen zitten.

Maar ook 41% vindt 'het programma is prima, niets aan veranderen'.

Op de vraag 'komt u volgend jaar weer naar de AFAS Open' zei 73% ja.

Het optreden van het cabaretduo Veldhuis & Kemper viel in goede smaak. Maar liefst 68% van de respondenten, die achteraf een digitale evaluatie invulden gaf het duo een dikke 10.

Iedere 10e invuller van de enquête zal worden beloond met twee vrijkaartjes voor een AFAS Concert in 2010 naar keuze. De winnaars zullen binnenkort persoonlijk bericht ontvangen.

ITdonations AFAS-klanten hebben ook een waardevolle bijdrage kunnen leveren aan een goed doel. ITdonations is een onafhankelijke stichting met als doel het duurzaam en verantwoord afvoeren van IT-apparatuur en mobiele telefoons/PDA's waarbij de opbrengst naar het goede doel gaat. De eerste levering van afgeschreven apparatuur heeft inmiddels al plaatsgevonden. Gezien de positieve reacties zullen er nog vele volgen. Niet bij de AFAS Open geweest, maar wel geïnteresseerd in ITdonations? Meer informatie leest hier www.itdonations.nl.

Handout van de presentaties Voor AFAS-klanten die een en ander nog even rustig willen nalezen, is de presentatie van de AFAS Open vanaf week 49 beschikbaar op de AFAS klantportal. Op de AFAS Open website staan de foto's van een speciale en succesvolle maand voor AFAS-klanten.

Publicatie datum: 3 december 2009 00:00