Nieuws    Laatste nieuws    Nieuws 2008 
 
 Laatste nieuws
 Persberichten
 AFAS Weblog
 Succesverhalen
 Whitepapers
 Fotoverslagen
 Zoeken
 Download RSS Feed
 
 
Nieuws 2010 | Nieuws 2009 | Nieuws 2008 | Nieuws 2007 | Nieuws 2006

De NVP organiseert de Workshop ‘Prinsjesdag, Miljoenennota en Belastingplan 2009’ in het AFAS Theater


Op 15 oktober organiseert de Nederlandse Vereniging voor Personeelsmanagement & Organisatieontwikkeling (NVP) een workshop over “De wet is veranderd, en nu? Niet alleen de informatie, maar ook de instrumenten!” Locatie van handeling is het AFAS-theater in Leusden.

Ieder jaar veranderen er regels in de loonbelasting en sociale wetgeving. Ook nu zal de 3e dinsdag in september weer voor enkele verrassingen zorgen, die van invloed zijn op de arbeidsovereenkomsten.
Meestal leiden deze veranderingen op het gebied van wet- en regelgeving ook tot nieuwe individuele arbeidsvoorwaarden. Jouw medewerkers worden steeds vaker gevraagd zelf keuzes te maken. Maar kunnen ze dat ook? Hebben ze voldoende informatie? En kun jij het nog beheersbaar houden? Zullen jouw medewerkers het ook begrijpen? En hoe houd je hen op de hoogte van allerlei veranderingen? Want uiteindelijk zullen zij toch zelf tijdig beslissingen moeten nemen en keuzes moeten maken op basis van inzicht in hun persoonlijke situatie. En hoe speel je als werkgever daarop in?

Sprekers zijn:

Andries F. Bongers, bestuurslid NVP, sectie AVO en directeur FreeBeans BV: “De wet is veranderd, hoe speel je daar als werkgever op in?

Jan H.M. Hendriks MLD MBA, Centrummanager P&O en Leerhuis, Alysis Zorggroep: “De HR Serviceorganisatie als dienstverlener voor het realiseren van de organisatiedoelstellingen”

Lees verder voor meer informatie over de inhoud van de workshop
U kunt zich hier opgeven.

AFAS ERP Software | Philipsstraat 9 | 3833 LC Leusden | 033-4341800 | info@afas.nl | Volg ons op Twitter | Volg ons op LinkedIn