Branches    Stichtingen en Verenigingen 
 
 Algemeen
 Bedrijfsleven
 Accountancy
 Kleinzakelijk
 Zorg & Welzijn
 Publieke sector
 Stichtingen en Verenigingen
 Retail
 Onderwijs
 
 
Profit ERP: ‘Het grootste ‘spaarvarken’ in elke stichting of vereniging.’




Gezien het ‘non-profit’ karakter van stichtingen en verenigingen, behoren kostenreductie en inzicht in budgetten tot de belangrijkste informatiebronnen. Met één blik op een scherm kunnen zien waar de onderneming staat (ja, ook een vereniging en een stichting is een onderneming) is AFAS Profit een fantastisch hulpmiddel om sturing te geven aan elk proces.

Profit ERP
Door te kiezen voor Profit als een geïntegreerd systeem bespaart u enorm op uw software- en andere bijkomende kosten en verbetert u uw efficiency aanzienlijk. ERP (Enterprise Resource Planning) staat voor het geïntegreerd werken van verschillende vakgebieden en/of afdelingen. Vaak wordt bij ERP gedacht aan eindeloze implementatietrajecten en daaruit voortvloeiende kosten. Niet bij AFAS. Voor een gering bedrag per maand automatiseren wij stichtingen en verenigingen volledig met de complete ERP-bundel: Profit ERP. Volledig geïntegreerde software wordt daardoor bereikbaar voor iedereen.

Kortom: AFAS biedt voor Stichtingen en Verenigingen betaalbare oplossing voor uw organisatie!

Voor CBF-geregistreerde charitatieve instellingen hanteert AFAS een speciale kortingregeling.
AFAS ERP Software | Philipsstraat 9 | 3833 LC Leusden | 033-4341800 | info@afas.nl | Volg ons op Twitter | Volg ons op LinkedIn